Pozvánka na 122. [pro:]Test!

122. [pro:]TEST! Jakub Wasilewski – QA a Risk management

Anotace Přednášky
Zveme Vás na prezentaci s názvem „QA a Risk management„. Během této prezentace se zaměříme na problematiku rizik ve vývoji softwaru, definici rizik v tomto kontextu a různé typy rizik, které mohou ovlivnit softwarový vývoj.
Budeme se také věnovat významu včasné identifikace rizik a roli QA při řízení rizik. Představíme, jak může QA aktivně přispívat k identifikaci a minimalizaci rizik a jak efektivně plánovat testování s ohledem na hodnocení rizik. V neposlední řadě se i podíváme i na to, jak zajistit efektivních strategií pro zmírnění rizik a představíme osvědčené postupy, které mohou být implementovány při řešení rizik ve vývoji softwaru. Samozřejmě bude i dost prostoru na otázky.
Tato prezentace slouží jako úvod do problematiky, případně její osvěžení pro zkušenější. Máme v plánu na tuto prezentaci navázat později v roce 2024 s detailnějším rozborem.

O Speakerovi
Prezentovat bude Jakub Wasilewski, jeden ze spoluorganizátorů Pro:Test setkání. Má zkušenosti v oblasti QA v odvětvích jako jsou hry, OTT a bankovnictví. Pracoval na agilních i vodopádových projektech, s důrazem na projektové řízení, řízení týmu, a školení nových členů QA. Mimo to také školí začínající testery v rámci Testovací akademie, kde předává primárně softskills.

Kdy: 27. 2. 2024 od 18:00
Kde: Online! Tentokrát na našem Youtube kanálu

Těšíme se – organizátoři [Pro:]Test!

p.s. víte že máme Slack? Připojit se můžete zde