Pozvánka na 121. [pro:]Test!

121. [pro:]TEST! Jan Beránek – Autonomní vizuální testování ve Wopee.io

Anotace Přednášky
Vezměte si sebou notebook a naučte se, jak jednoduše a bez velké námahy zapojit autonomní testování v procesu vývoje softwaru. Objevte, jak bezproblémově integrovat platformu autonomního testování do vašich CI/CD procesů a sledujte, jaké dělá zázraky 🤣
V tomto workshopu budete sledovat autonomního robota v akci, jak odhaluje problémy v testované aplikaci, aniž by vyžadoval jakékoli skriptování.
Uvidíte také, jak snadné je vylepšit vaše stávající automatizované testy o další superschopnosti, to vše v rámci vašich oblíbených testovacích frameworků.
Získejte zkušenosti a sami objevte, kde může autonomní testování nejlépe sloužit vašim potřebám a kde mohou být stále opodstatněné tradiční přístupy.
Workshop je založen na naší platformě pro autonomní testování (Wopee.io).
Prozkoumáme taky principy a nápady, které lze snadno implementovat do vašich současných frameworků automatizačního testování.

POZOR: Přineste si sebou notebook, protože si autonomní testování můžete rovnou vyzkoušet!

O Speakerovi
Vaším průvodcem workshopem bude Jan Honza Beránek, ostřílený profesionál v oblasti vývoje softwaru a release managementu. Honza má rozsáhlé zkušenosti z (nejen) agilních týmů kde se věnoval zvyšování efektivity a kvality vývoje SW.

Kdy: 30.1.2024 od 18:00
Kde: Accenture Song, Lihovarská 1060/12 · Hlavní město Praha

https://www.meetup.com/protest_cz/events/298572764

Těšíme se – organizátoři [Pro:]Test!

p.s. víte že máme Slack? Připojit se můžete zde