Pozvánka na 117. [pro:]Test!

Martin Večeřa – Testing z pohledu vývojáře

Anotace Přednášky
Tento workshop vám přinese několik zajímavých pohledů na komunikaci mezi IT odděleními, testování z pohledu vývojáře a mnoho dalšího.
Komunikace mezi testerem, analytikem a vývojářem je jedna z nejdůležitějších věcí v IT světě. V praxi je to ale často velký problém, a proto tématem této přednášky bude právě komunikace mezi týmy.
Dále se budeme zabývat pojmem “moderní Tester”. Testing již delší dobu není pouze o tupém klikání, ale každý úspěšný tester potřebuje alespoň základní vhled do programování, a my vám dáme pár tipů na to, jak se jako tester do programování
více ponořit a lépe pochopit práci vývojáře.
Díky tomu, že naším přednášejícím je právě vývojář, tak se v rámci posledního úseku workshopu podíváme na testování z pohledu vývojáře. Zjistíte, jak se využívají znalosti BackEndu a Business analýz. A můžete se těšit i na modelový příklad toho, jak se to dělá a nedělá.

Martin Večeřa
Martin se již mnoho let věnuje výuce předmětů JAVA, SW vývoj, a má zkušenosti s vedením a hodnocením semestrálních zkoušek v oblasti programování. Má za sebou velké projekty např. pro Škoda Auto, a poslední tři roky se intenzívně věnuje i vedení kurzů. Své technické dovednosti a zkušenosti rád předává dál, a díky tomu si vytvořil vlastní styl efektivního školení, kdy dokáže srozumitelně a během pár dní své studenty úspěšně provést programováním v Javě a naučit je myslet v daném programovacím jazyce.

Po přednášce nás čeká již tradičně posezení u piva přímo v Abse! 🍺

ABSA
Milevská 2095/5 · Praha 4-Krč 18:00

Absa se nalézá vedle mezi V Towerem a Panorama hotelem naproti Arkádám Pankrác. Nejlepší je projít Arkády k Reiffeissen Bance a dát se doleva. Jedná se o moderní novou budovu Main Point Pankrác (lepší na navigaci jsou mapy.cz)

Těšíme se – organizátoři [Pro:]Test!